Telephone number 0938328222 0984588383

Іллічівськ 2017 Чорноморськ

Відпочинок у курортному місті на березі Чорного моря

Кожен українець з трепетом ставиться до відпускного сезону, адже про відпочинок на морі мріє цілий рік. Ще повертаючись додому з відпустки ми вже будуємо плани на наступне літо - подумки вибираємо наступне місто чи готель, в уже давно улюбленому місці. Іллічівськ - чудовий південне місто, в якому завжди раді туристам.

Чистий берег

Пыдтверджена сертифікцыя якісты - «Блакитний прапор FEE. Кожного ранку спецыальною техникою зачищються песчаний берег.

Оборудованные пляжи

Лежаки общего и частного назнаения

Широкий ассортимент жилья

Гостиницы, квартиры, частные дома, комнаты, номера различных уровней от Элит до Эконом класса

Розвинута инфростуркута

Повноцинне мисто для життя та видпочинку. Супермаркети, салони краси, спортзали, кафе, диско та ресторани.

Ризни види выдпочинку на мори

Водны мотоцикли, катання на банани, плюшцы, гирки та басейни для дытей та пыдлыткыв

Близысть до Одеси

30 хвилин до Одеси. Ы лише година 14 хвилин до Железнодорожнього вокзалу Одеси

Широкий ассортимент жилья

Гостиницы, квартиры, частные дома, комнаты, номера различных уровней от Элит до Эконом класса

Оборудованные пляжи

Лежаки общего и частного назнаения

Тут маса місць для якісного проведення часу як для молоді так і для сімей: ресторани, нічні клуби, кафе, бари, виставки, музеї. Влітку проходить безліч фестивалів та міжнародних конкурсів. Якщо Ви молоді і любите нічний спосіб життя - для Вас досить клубних закладів різних рівнів. Нічні клуби Іллічівська (Чорноморськ) порадують навіть найвибагливіших відпочиваючих. Якщо Ви сімейна пара Ви завжди можете провести час в хороших кафе і ресторанах. В Іллічівськ туристи можуть відчути достаток подібних закладів - кожен раз можна смачно поїсти в новому місці! Крім кафе і ресторанів можна їсти самостійно приготована їжу, так як в у нас багато, рівномірно розподілений по території супермаркетів, в тому числі цілодобове. Якщо у Вас є діти, Вам буде чим розважити дитину на дитячих майданчиках, атракціонах, водних пляжних гірках, в парках і інших цікавих закладах для дітей...

Міський пляж Іллічівськ (Чорноморськ) має особливого сертифікат якість - «Блакитний прапор FEE», виданий Європейська комісія з охорони навколишнього середовища. Пляж був нагороджений цією почесною нагородою в 2010 році і вже протягом шести років він доводить, що він єдиний в Україні гідний її. На міських пляжах є навіси, під якими можна сховатися в спекотне денний час, медпункт і рятувальники, туалет і душ - все продумано для безпечного відпочинку з дітьми. А пісок і море Іллічівська визнаний саме чистий. Іллічівськ (тепер уже Чорноморськ) знаходиться в Одеській області, а саме в 16-ти кілометрах від Одеси. Доїхати до Іллічівська можна на маршрутках чи автобусі, що регулярно, а саме кожні 10 хвилин, курсують між містами. Іллічівськ виділяється серед усього розмаїття міст і селищ Одеської області своїми визначними пам'ятками, які можна безкоштовно відвідати і зробити фотографії на пам'ять, або просто добре провести теплий літній вечір в красивому місці. В Іллічівську знаходиться дуже романтичне місце - колонада з лавочками, де можна в тиші милуватися на море. Площа ім. Стребко (площа Праці), Обеліск Слави, Приморські сходи, Алея Слави, стела, Пам'ятник невідомому матросу. Іллічівськ - це маленький шматочок раю, який стоїть біля підніжжя «Перлина біля моря - Одеса»

Зняти житло в Іллічівську (Чорноморську) не складе труднощів, адже в нашій базі Ви знайдете вигідні пропозиції по бюджетному і елітного відпочинку в Іллічівську в 2017 році. Квартири подобово Іллічівськ, курені подобово, приватний сектор в Іллічівську, кімнати подобово, бази відпочинку, і готелі Іллічівськ здатні прийняти десятки тисяч відпочиваючих за сезон. Зняти будинок у моря в Іллічівську цілком теж можливо. Ми допоможемо зробити відпочинок біля моря +2017 в цьому затишному і комфортному для перебування місті незабутнім. Зняти житло в Іллічівську в 2017 році для Вас буде найпростішим кроком на шляху до відпочинку в Іллічівську. Ціни на житло Іллічівська 2017 року порадує пересічний українець, адже вони практично не змінився з 2016-го.

Побачити все. 360

Виртуальни обзори надаюьт можливысть побачити уси закуточки. Це не фото в удобному для хозяив ракурси.

Зббережить час

Багато часу на пошук житла. Важко знайти житло по необхыдним параметрам на вашу дату видпустки

Довыра спецыалыстам

В нашый бази 200 вариантыв житла з систематизациею по багатьом параметрам

Уныкальнсть пропозиции

Така информация тильки у нас.

СВЯЗАТЬСЯ С МЕНЕДЖЕРОМ ПРОДАЖ

— Call for manager

Где !


ЖК Радужный и наш офис в Одессе

Read more

консультация с комфортом

Каждый украинец с трепетом относится к отпускному сезону, ведь о отдыхе на море мечтает целый год. Еще возвращаясь домой с отпуска мы уже строим

Последние добавления


0938328222 - - - - - 0984588383